MALÍŘSKÉ PRÁCE

Lehce si poradíme s jakoukoliv technickou náročností malování od proteklin, plísně, slaměné stropy, praskliny zdí, skoby od poliček. Odstraňujeme staré malby. Štukujeme zdi. Bohatý výběr barev ze vzorníků a to vše rovnou u vás. 100 % omyvatelné barvy matné i lesklé.  

LAKÝRNICKÉ PRÁCE

Okna, dveře, zábradlí, střechy, podlahy, omyvatelné nátěry,  uděláme jako nové. Umíme udělat krásně slitý, hladký lak. Renovujeme pečlivě tmelení, broušení, moření, napouštění. Starší okna se od nás dočkají nového zasklení. Laky v širokém spektru barev dodají ten správný šmrnc.

ZEDNICKÉ PRÁCE

Uděláme nové interiérové štuky nebo hladké tenkovrstvé stěrky a patřičně si to užijeme. Zděné nebo sádrokartonové zdi, podhledy, příčky.  Montáž i demontáž v rámci rekonstrukce. Vykouzlit se dá všechno pro váš přínos. Se změnou dispozice  dokážeme maximum.

INSTALATÉR A ELEKTRIKÁŘ

Mít instalatéra v rodině se vyplatí, proto můžeme nabídnout i tyto služby. Zabudování bodového osvětlení, rozvody elektřiny. Veškeré drobné i náročnější instalatérské a topenářské práce, rozvody vody, odpady, topení.

SESTĚHOVÁNÍ NÁBYTKU

Nic nemusíte připravovat, připravit se můžete jen na pohodlí. Nábytek sestěhujeme sami levou zadní a protože jsme profi, stačí nám i kousek od zdi, takže věci můžete v klidu ponechat, tak jak jsou a užívat si radosti.

ZAKRYTÍ, ÚKLID

Zářivě čisté bude vše v průběhu práce i až jí dokončíme. Vše vám ochrání zakrývací plachty a lepenky. Posvítíme si na podlahové lišty, vypínače, lustry.  V průběhu výmalby můžete i bydlet a fungovat jako dosud, výmalba se dá dělat i za běžného chodu.

Malíři lakýrníci Mattanelli, Sportovní 18, Praha 10, malir.marcel@centrum.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!